Z rozhodnutí vlády České republiky probíhá od pondělí 1.3.2021 výuka na středních školách i nadále distančním způsobem (týká se všech oborů i předmětů studia). Vyhlášené opatření platí do 21.3.2021. Distanční výuka je povinná a eventuální neúčast musí být řádně omluvena. Žákům budou zadávány úkoly prostřednictvím školního Google účtu dle platného rozvrhu hodin. Jsou umožněny prezenční individuální konzultace, opravné a náhradní zkoušky (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník).
O organizaci konzultací a zkoušek rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.
hanka@stavebnikolin.cz

Suplování:   Pondělí 1.3.2021 (Lichý týden)

hanka@stavebnikolin.cz

Suplování:   Úterý 2.3.2021 (Lichý týden)