Suplování:   Úterý 16.10.2018 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Z1M1

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

PRX

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Lindnerová Šárka (ČNV)

-

-

-

-

-

PA

PA

Bělková Marie (LÉK)

-

....

PA

PA

     

Bleha Pavel (PRX)

-

-

KT

KT

..

....

KT

Filoun Bohumil (REPR)

-

-

-

BA

     

Hanka Radek (PN)

....

....

....

....

SL

SL

-

Škapová Gabriela (ČNV)

LT

LT

SL

SL

FN

....

FN

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

310

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

311

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Magát Otto

1.hod

změna

MAT

P1B

(208)

 
 

2.hod

změna

MAT

P1B

(208)

 

Bártová Mariana

4.hod

supl. (FN REPR)

FYZ

TR1T

(608)

za odpadlou

Filoun Bohumil

5.hod

supl. (SG ČNV)

MM

P1B

(101)

za odpadlou

 

7.hod

supl. (SG ČNV)

PR

P2B

(211)

za odpadlou

Jiráčková Veronika

5.hod

změna

P1A

(201)

 
 

6.hod

změna

P1A

(201)

 

Kohoutek Oldřich

3.hod

spojeno (BL PRX)

TEC

TTM3 (MAL)

(510)

 
 

4.hod

spojeno (BL PRX)

TEC

TTM3 (MAL)

(510)

 
 

7.hod

spojeno (BL PRX)

MY

TTM3 (MAL)

(510)

 

Landa Tomáš

1.hod

spojeno (SG ČNV)

ANJ

TR1T (S2)

(608)

 
 

2.hod

spojeno (SG ČNV)

ANJ

TR1T (S2)

(608)

 

Mazura Petr

1.hod

změna

MAT

P1A (S1)

(201)

 
 

2.hod

změna

MAT

P1A

(201)

 

Mensatoris Alexander

3.hod

změna

EPO

P1B

(101)

 
 

4.hod

změna

EPO

P1B

(101)

 

Musil Jan

7.hod

změna

PSY

P1A

(201)

 

Palkovič Milan

3.hod

spojeno (BM LÉK)

PEK

P1A (S1)

(601)

 
 

4.hod

spojeno (BM LÉK)

PEK

P1A (S1)

(601)

 
 

6.hod

spojeno (LI ČNV)

PEK

P1B (S1)

(650)

 
 

7.hod

spojeno (LI ČNV)

PEK

P1B (S1)

(650)

 

Šlais Jiří

3.hod

spojeno (SG ČNV)

VTE

S1 (S2)

(650)

 
 

4.hod

spojeno (SG ČNV)

VTE

S1 (S2)

(650)

 
 

5.hod

spojeno (HK PN)

VTE

S1 (S1)

(501)

 
 

6.hod

spojeno (HK PN)

VTE

S1 (S1)

(501)

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.hod

VTE

S2

(650)

spojí

Šlais Jiří

(SG)

 

4.hod

VTE

S2

(650)

spojí

Šlais Jiří

(SG)

 

5.hod

VTE

S1

(501)

spojí

Šlais Jiří

(HK)

 

6.hod

VTE

S1

(501)

spojí

Šlais Jiří

(HK)

P1A

1.hod

MAT

S1

(201)

změna

Mazura Petr

 
 

2.hod

MAT

 

(201)

změna

Mazura Petr

 
 

3.hod

PEK

S1

(601)

spojí

Palkovič Milan

(BM)

 

4.hod

PEK

S1

(601)

spojí

Palkovič Milan

(BM)

 

5.hod

 

(201)

změna

Jiráčková Veronika

 
 

6.hod

 

(201)

změna

Jiráčková Veronika

 
 

7.hod

PSY

 

(201)

změna

Musil Jan

 

P1B

1.hod

MAT

 

(208)

změna

Magát Otto

 
 

2.hod

MAT

 

(208)

změna

Magát Otto

 
 

3.hod

EPO

 

(101)

změna

Mensatoris Alexander

 
 

4.hod

EPO

 

(101)

změna

Mensatoris Alexander

 
 

5.hod

MM

 

(101)

supluje

Filoun Bohumil

(SG)

 

6.hod

PEK

S1

(650)

spojí

Palkovič Milan

(LI)

 

7.hod

PEK

S1

(650)

spojí

Palkovič Milan

(LI)

P2B

7.hod

PR

 

(211)

supluje

Filoun Bohumil

(SG)

TR1T

1.hod

ANJ

S2

(608)

spojí

Landa Tomáš

(SG)

 

2.hod

ANJ

S2

(608)

spojí

Landa Tomáš

(SG)

 

4.hod

FYZ

 

(608)

supluje

Bártová Mariana

(FN)

TTM3

3.hod

TEC

MAL

(510)

spojí

Kohoutek Oldřich

(BL)

 

4.hod

TEC

MAL

(510)

spojí

Kohoutek Oldřich

(BL)

 

7.hod

MY

MAL

(510)

spojí

Kohoutek Oldřich

(BL)

 

Zpracováno v systému Bakaláři